Güzellik UZ.

Narin Alizade Celep


05.03.1985 tarihinde İran Tebriz’de dünya geldi
Eğitim hayatı İran Tebriz şehrinde ilk ,orta, lise tamamladıktan sonra Sırbistan Yenipazar Üniversitesinde 2 yıllık güzellik bölümünden mezun olmuş 2015 yılında Türkiye İstanbul Milli Eğitim Meslek okulunda Kuaförlük ve güzellik, usta öğretici bölümü kurslarında başarılı olup. Kendi güzellik salonunu İstanbul’ Beylikdüzü’nde Narin ALİZADE adı ile açarak güzellik hizmet sektörünü girmiş. 2021 yılında ikinci şubesini Bakırköy ilçesinde Narin Akademi olarak genç güzellik uzmanları yetiştirmeye başladı.

Evli ve iyi derece İngilizce bilmekte.

NARİN DOKUNUŞLARLA GELEN GÜZELLİK

HER ŞEY SİZİN GÜZELLİĞİNİZ İÇİN!

MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden hastanın estetik beklentilerine yüksek kalitede hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini, güven içinde ve mutlu çalışmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer meslektaşlarımız tarafından da örnek alınan bir kurum olmak.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen tüm hastalarımıza en yüksek kalitede ve eşit hizmet sunan, hastalarımızın kendilerini doğru yerde ve emin ellerde hissettikleri ve tüm beklentilerinin eksiksiz karşılandığı bir kurum olarak varlığını sürdürmek.

SERTİFİKALAR

 

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik hassas ve size özel sunumlarla size destek oluyoruz.

NARİN ALİZADE AKADEMİ

EN İYİSİ İÇİN ZAMAN HARCIYORUZ

2019
KURULUŞ YILI
1214
MUTLU MÜŞTERİ
190
EĞİTİM
2
GÜZELLİK MERKEZİ
21
TAKIM ÇALIŞANI
750
AMELİYATSIZ ESTETİK